دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹
آقای تالار
بانک اطلاعاتی

تالارهای پذیرایی

و کسب و کارهای وابسته
پارسیسرویای پارسبنر نگینرویال کلاسیکماهانوالایلانویولتالیزهسناتورپارسینستاره

لیست باغ تالارهای پذیرایی

ادمین ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ بازدید : 896
باغ تالار پذیرایی ستاره یکی از زیباترین تالارهای پذیرایی در چهارباغ کرج می باشد. تالار ستاره دارای ۵۰۰ نفر ظرفیت می باشد. تالار پذیرایی ستاره با سالنهای بسیار زیبا در ۲ طبقه ، محوطه بسیار شیک و دیدنی ، استیج رقص ، جایگاه عروس و داماد  آماده میزبانی از شما عزیزان می باشد. از ویژگی های بسیار مهم این مجموعه ، محوطه بسیار زیبا ، پارکینگ برای مهمانان و همچنین کادر پذیرایی حرفه ای می باشد. سالن های این مجموعه با گل آرایی و دیزاین بسیار زیبا ، صندلی های مدرن ، ورودی شیک پذیرای شما سروران گرامی می باشد.     آقای تالار بازدید از این مجموعه را به...
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ بازدید : 755
  باغ تالار پذیرایی تهران با ظرفیت ۷۰۰ نفر در منطقه چیتگر واقع شده است. باغ تالار پذیرایی تهران با نوسازی جدید و ساخت و فراهم آوردن محیطی زیبا  و متفاوت پذیرای مهمانان شما عزیزان می باشد. برگزاری مراسم باشکوه در داخل خیمه بسیار بزرگ و زیبا از محاسن این تالار پذیرایی می باشد. استفاده از مواد اولیه بسیار باکیفیت در غذاها و همچنین دارا بودن کادر بسیار حرفه ای این تالار را به یک تالار پذیرایی خاص تبدیل کرده است.  
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۱۱ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 1,994
  باغ تالار پارسه تخت جمشید در منطقه احمد آباد مستوفی واقع شده است. باغ تالار تخت جمشید  با دارا بودن سالن هایی با ظرفیت پذیرایی حداکثر ۵۰۰ نفر و آماده پذیرایی از مهمانان شما سروران عزیز در کلیه مراسم ها و جشن های می باشد. در توصیف این مجموعه می توان به فضای وسیع و زیبایی که در زمینی به وسعت ۵ هزار مترمربع، همراه با آبنما، استخر و آلاچیق و همچنین پارکینگ اختصاصی با ظرفیت ۵۰۰ خودرو و همچنین دسترسی بسیار آسان از اتوبان ساوه اشاره نمود.
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۱۱ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 532
  باغ تالار ایرانی در منطقه احمدآباد مستوفی قرار دارد. باغ تالار ایرانی یکی از تالارهای شیک و زیبا احمدآباد مستوفی می باشد. از امتیازات مهم این مجموعه وجود پارکینگ اختصاصی داخل باغ و طراحی های خاص و چشم انداز زیبا و بی نظیر درختان باغ که زیبایی این مجموعه را دوچندان کرده است. کیفیت عالی غذا ، امکان استفاده از سفره عقدهای تمام نقره زیبا و متنوع ، گل آرایی حرفه ای و کار مجرب و حرفه ای  از مهمترین ویژگی های این مجموعه هستند.    
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۶ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 1,574
  باغ تالار فلورانس دارای ۱۰۰ تا ۴۰۰ نفر ظرفیت در محمد شهر کرج واقع گردیده است. باغ فلورانس دارای ۴۰۰۰ مترمربع مساحت، فضای سبز بسیار زیبا، سالن شام مجزا ، فضای باغ زیبا برکه آب، دسترسی عالی، اتاق عقد مجزا، سفره خانه سنتی و پرسنل مجرب افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد.
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۵ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 968
  باغ تالار تاج       به دلیل اینکه این مجموعه هیچگونه قراردادی با آقای تالار ندارد ، گالری و دیگر امکانات غیر فعال می باشند.
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۴ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 946
  باغ تالار خاتون باغ تالار خاتون در ۲۰ کیلومتری تهران در خیابان درختی در منطقه اندیشه با ظرفیت ۵۰۰ نفر با پرسنلی مجرب در خدمت شماست. باغ تالار خاتون در محیطی آرام محوظه ای زیبا و سفره خانه و ورودی با شکوه با دو سالن مجزا شیک و مبله که هر دو در طبقه همکف قرار دارند، نمای داخلی سالن عروس به صورت نیم دایره میباشد و تمام مهمان ها به استیج ال ای دی و جایگاه دید کامل دارند. از امتیازات باغ تالار پذیرایی خاتون می توان به آتش بازی سرد در زمان رقص تانگو، مه سرد ، نور پردازی حرفه ای و شمع آرایی روی کلیه میزهای مهمانها...
 • ظرفیت تالار : نفر
 • ادمین ۴ آبان ۱۳۹۷ بازدید : 3,418
  باغ تالار مجلل دامون یکی از زیباترین تالارهای پذیرایی غرب تهران می باشد. این مجموعه تازه ساز می باشد. تالار پذیرایی دامون با دارا بودن محوطه بسیار وسیع و زیبا ، سالن های بدون ستون و بزرگ ، استیج رقص ، صندلی های شیک و مدرن ، اتاق عقد بسیار زیبا ، پارکینگ اختصاصی آماده میزبانی از شما عزیزان می باشد. تالار پذیرایی دامون با مدیریت بسیار قوی و کادری حرفه ای و آموزش دیده آمادگی پذیرایی از مهمانان شما عزیزان در تمامی مراسمات می باشد.
 • ظرفیت تالار : نفر