شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
آقای تالار
بانک اطلاعاتی

تالارهای پذیرایی

و کسب و کارهای وابسته

قوانین و مقررات

http://mrtalar.com/author/admintalar/ 7 می 2019 بازدید : 384

آقای تالار

آقای تالار یک مرجع کامل از اطلاعات تالارهای پذیرایی و خدمات وابسته می باشد و در قسمت هایی هم امکان درج بنر تبلیغاتی برای درخوایت کنندگان فراهم می باشد.

مشتری

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش درج بنر یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت آقای تالار اقدام نماید.

—–

وب سایت آقای تالار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. آقای تالار متعهد می‏‌شود در حد توان خود از حریم شخصی شما دفاع کرده و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از خدمات آقای تالار ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ارائه شده در سایت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گروه محتواساز از اموال آقای تالار محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آقای تالار می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت آقای تالار محفوظ می‏‌دارد.

 

تبلیغات
تبلیغات