جمعه ۰۴ مهر ۱۳۹۹
آقای تالار
بانک اطلاعاتی

تالارهای پذیرایی

و کسب و کارهای وابسته
پارسیسرویای پارسبنر نگینرویال کلاسیکماهانوالایلانویولتالیزهسناتورپارسینستاره

تالارهای برگزیده | آقای تالار | لیست تالارهای پذیرایی - تالار های تخفیف دار

ادمین 22 فوریه 2019 بازدید : 498
تالار پذیرایی سفیر یکی از تالارهای خوب تهران با ۵۰۰ نفر ظرفیت می باشد. تالار پذیرایی سفیر دارای سالن های مجزا با دکوراسیون بسیار زیبا، کیفیت غذای بسیار عالی ، کادر بسیار حرفه ای و آموزش دیده می باشد.   با خاطری آسوده وارد این مجموعه شوید. در این تالار امکان برگزاری مراسم با هر سلیقه و بوجه ای می باشد.     به دلیل اینکه این مجموعه هیچگونه قراردادی با آقای تالار ندارد ، گالری و دیگر امکانات غیر فعال می باشند.
ادمین 22 فوریه 2019 بازدید : 445
تالار پذیرایی سناتور متشکل از دو سالن مجزا بسیار زیبا با ورودی های جداگانه ، هر کدام با ظرفیت ۳۰۰ و ۷۰۰ نفر در منطقه غرب تهران واقع شده است. هر کدام از سالن های تالار عروسی سناتور در طبقه همکف قرار گرفته است و دارای اتاق عقد مجزا و بسیار شیک هستند که در اختیار عروس و دامادهای عزیز قرار می گیرد.   از آنجایی که سالن های تالار عروسی سناتور همسطح با زمین می باشد ، جهت ورود به تالار سناتور نیازی به پله و آسانسور نیست و این یکی از خصلت های بسیار مهم این مجموعه می باشد که در طراحی این تالار لحاظ شده است ....
ادمین 20 فوریه 2019 بازدید : 1,917
تالار پذیرایی طریقت جز زیباترین تالارهای پذیرایی شرق تهران و در خیابان دماوند واقع شده است. تالار طریقت با ظرفیت ۸۰۰ نفر مناسب برگزاری مراسم عروسی – نامزدی و عقد – جشن تولد میباشد. تالار پذیرایی طریقت با دکوراسیون شیک و آنتیک و مبلمان و دیزاین طلایی محیطی باشکوه برای برگذاری مراسم شما می باشد. تالار پذیرایی طریقت دارای سالن عقد مجزا و پارکینگ طبقاتی می باشد. همچنین این تالار عروسی دارای پارکینگ اختصاصی – سیستم نورپردازی حرفه ای –  لابی بسیار شیک – میز سلف سرویس چرخشی می باشد. بازدید از این تالار خالی از لطف نخواهد بود.
ادمین 18 فوریه 2019
بازدید : 755
باغ تالار پذیرایی تهران با ظرفیت ۷۰۰ نفر در منطقه چیتگر واقع شده است. باغ تالار پذیرایی تهران با نوسازی جدید و ساخت و فراهم آوردن محیطی زیبا  و متفاوت پذیرای مهمانان شما عزیزان می باشد. برگزاری مراسم باشکوه در داخل خیمه بسیار بزرگ و زیبا از محاسن این تالار پذیرایی می باشد. استفاده از مواد اولیه بسیار باکیفیت در غذاها و همچنین دارا بودن کادر بسیار حرفه ای این تالار را به یک تالار پذیرایی خاص تبدیل کرده است.  
ادمین 2 فوریه 2019 بازدید : 1,355
تالار پذیرایی نگین طلایی متشکل از دو سالن مجزا با ظرفیت ۱۶۰۰ نفر با کادری مجرب و حرفه ای آماده پذیرایی از میهمانان شما عزیزان می باشد. تالار نگین طلایی دارای پارکینگ بسیار بزرگ همراه با پارکبان ، پله برقی ، سالن های بسیار بزرگ و بدون ستون ، لابی بسیار زیبا و بزرگ ، جایگاه عروش و داماد شیک و کیفیت غذای عالی افتخار پذیرایی از میهمانان شما عزیزان را دارا می باشد. تالار پذیرایی نگین طلائی در نزدیکی بهشت زهرا تهران قرار گرفته از این رو مناسب جهت برگزاری مراسم ترحیم می باشد.
ادمین 26 اکتبر 2018
بازدید : 3,413
باغ تالار مجلل دامون یکی از زیباترین تالارهای پذیرایی غرب تهران می باشد. این مجموعه تازه ساز می باشد. تالار پذیرایی دامون با دارا بودن محوطه بسیار وسیع و زیبا ، سالن های بدون ستون و بزرگ ، استیج رقص ، صندلی های شیک و مدرن ، اتاق عقد بسیار زیبا ، پارکینگ اختصاصی آماده میزبانی از شما عزیزان می باشد. تالار پذیرایی دامون با مدیریت بسیار قوی و کادری حرفه ای و آموزش دیده آمادگی پذیرایی از مهمانان شما عزیزان در تمامی مراسمات می باشد.